O nás

CHYTRÉ KUCHYNĚ
NOVÝ JIČÍN

Jsme interiérové studio v Šenově u Nového Jičína. Kromě CHYTRÝCH KUCHYNÍ se také věnujeme výrobě bytového nábytku na míru, šatních skříní a dodáváme také doplňky do kuchyní a domácí spotřebiče.

Naše tým je složen z profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti designu a realizace kuchyní. S ohledem na vaše individuální potřeby a preference vytváříme jedinečné a funkční kuchyně, které nejen uspokojí vaše požadavky, ale také přinášejí radost a pohodlí do každodenního vaření a stravování.

 Náš tým vám poskytne nejen profesionální poradenství, ale také osobní přístup a péči, abyste měli všechny informace a jistotu při rozhodování.

Od návrhu po realizaci

Idea

Vytváříme pro vás domov.

Naši architekti a designéři na základě vašich preferencí navrhnou ideální model nábytku ve správné kombinaci materiálů a barev tak, aby byl interiér dokonale sladěn a naplňoval veškeré vaše potřeby. Správná ergonomie je samozřejmostí.

Vizualizace

Vizualizace, která odráží budoucí realitu.

Vypracujeme pro vás reálný obraz vašeho vysněného interiéru. Sebemenší drobnost doladíme do výsledné podoby. Detail dělá celek.

Realizace

Profesionálně a bez starostí.

Realizační fáze v režii našich profesionálních montážních týmu jde ruku v ruce s detailním návrhem architekta. Vzniká reálný interiér, kdy se jednotlivé části našeho vysoce kvalitního nábytku spojují v celek, který vytváří váš domov. 

ZNAČKY

Spolupracujeme

Spolupracujeme se světoznámými značkami